Rekonstrukce

Když přijde čas rekonstrukce...

Jednou za čas přijde doba, kdy vás už začne nudit váš interiér a chcete oživit barvy či změnit z gruntu? Někdo to vyřeší koupí několika kusů nábytku, jiní se pouští do rozsáhlejší rekonstrukce.


Rekonstrukce domů

Proměnte svůj starý byt nebo dům na moderní útulné bydlení.
Chcete-li zmodernizovat svůj starý dům či rekonstruovat byt, obraťte se na nás.
Rekonstrukce bytů je naším každodenní pracovní náplní a máme s nimi bohaté zkušenosti.

Poradíme Vám jak s vhodným výběrem materiálů, tak řešením celé přestavby. Provádíme dílčí i celkové přestavby či rekonstrukce objektů.

Zajistíme:
- Bourací práce, výměna oken
- Zhotovení otvorů do nosných stěn
- Vnitřní omítky
- Fasády
- Změna dispozice příček


Rekonstrukce bytu na klíč v Libereckém kraji

Rozhodli jste se i vy, že je čas na rekonstrukci. Její důvody mohou být různé. Někdo chce více prostoru či přizpůsobit interiér např. příchodu nového člena rodiny. Jiní zkrátka touží po změně.

Promyslete, čeho všeho by se měla vaše rekonstrukce interiéru týkat. Chcete-li drobné úpravy, zvládnete to sami. Přemýšlíte-li o větší rekonstrukci, zvažte oslovení stavební firmy, které se na tuto oblast zaměřuje. Ušetříte si tak mnohé starosti. Nebudete se muset téměř o nic starat. Vše uděláme za Vás. Vy jen přiblížíte svou představu a my Vám projekt navrhneme a zrealizujeme. Šetřete svůj čas a tím i peníze.

Proměnte svůj starý byt na moderní bydlení.
Naše firma Vám nabízí své služby v oblasti stavebních prací se specializací na rekonstrukce bytů se zaměřením na úpravu interiérů.
Jsme zde pro Vás, abychom Vám poradili, co vše lze provést v bytě při konkrétních finančních možnostech s ohledem na dispozice daného bytu Může to být jen výměna bytového jádra, které má již dozajista svoji životnost dávno za sebou, za zděné, nebo již stále častější modernizace již jednou vyzděného jádra. Nejideálnější je samozřejmě zrekonstruovat celý byt najednou, ale ne vždy je toto z hlediska finančních, či jiných důvodů možné. Je to však nejekonomičtější a nejefektivnější způsob renovace bytů. Při jednom nepořádku a bez omezujících kompromisů se dají všechny stavební úpravy provést najednou, při ideálním souběhu prací. 


Rekonstrukce bytového jádra 

Rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelny v Libereckém kraji a okolí je jednou z činností naší firmy. Můžeme nabídnout instalaci sádrokartonové příčky, namontování sádrokartonových podhledů, minerálních podhledů, demontáž starých bytových jader a následnou montáž. Dodáme dveřní zárubně a dveře posuvné i klasické.

Rádi se postaráme o celou rekonstrukci bytu či domu včetně vymalování, sádrokartonových příček, podhledů, případného bourání.

Standardní rekonstrukce bytového jádra obsahuje:
- demontáž
- odvoz a likvidace bytového jádra
- kompletní vyzdění nových stěn a sádrokartonových podhledů (dle přání klienta) zadní stěnu na WC
- profesionální vodoinstalace (odpady, teplá a studená voda) keramické umyvadlo (dle přání klienta)
- Plastovou-akrylátovou vanu (dle přání klienta) WC kombi obklady v koupelně a na WC (dle přání klienta)
- profesionální dlažbu (dle přání klienta) barevné spárovací hmoty s vodoodpudivou úpravou
- celokovové pákové baterie s keramickou kartuší (dle přání klienta)
- obložkové foliované zárubně a plné dveře šířky 70 cm (dle přání klienta)

Cenová kalkulace a celková doba rekonstrukce bytového jádra je podmíněna náročností a rozsahem prací. Nejedná se o žádný operativní úkon. Příprava rekonstrukce je stejně důležitá, jako samotná realizace, proto se rekonstrukce bytového jádra plánuje s dostatečným předstihem.


Rekonstrukce panelového bytu 

V Česku je víc než milion panelákových bytů. Žijí v nich přes tři miliony lidí.
Více než polovina z nich je starších pětatřiceti let a neplánují, že by se odstěhovali jinam.

Z toho vyplývá, že rekonstrukce bytů v panelových domech je dobrý byznys. Jednou se totiž takové proměny dočká téměř každý byt. Mnoho panelových bytů už má rekonstrukci za sebou. Vzniklo z nich útulné a moderní bydlení, které může směle konkurovat bytům v novostavbách či rodinných domech. Pokud máte štěstí, že bydlíte v paneláku se slušnými sousedy a chodba nepřipomíná smetiště, není důvod, proč do bytu neinvestovat. 

Jako první vždy přichází na řadu rekonstrukce umakartového jádra. Metod, jak se ho zbavit, je víc. Nejlevnější, nejrychlejší, a tudíž samozřejmě nejčastější je obklad sádrokartonem. Počítejte však s tím, že už tak malý prostor se tím ještě trochu zmenší a stropy se sníží. Nepatrně, ale sádrokarton přece jen znamená další centimetry minus. A když jde o panelák, centimetry opravdu hrají roli. Výhodou je už zmíněná rychlost. Práce probíhají nasucho a trubky se jednoduše skryjí za příčkou ze sádrokartonu. Cihly či tvárnice by se musely omítat, což je dražší a trvá to déle. Výhodou však je, že cihly či tvárnice lépe tlumí zvuky od sousedů, které bývají v panelácích velkým problémem.


Rekonstrukce plotů a zámkové dlažby 

Stavba drátěného oplocení a nebo jeho rekonstrukce Rekonstrukce plotu - náhrada drátěného zděným ,nebo odstranění staré barvy a znovu natření.